این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است

به گزارش تیزلند، به نقل از گروه اجتماعی خبرگزاری فارس، فاطمه مهاجرانی رئیس مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و باشگاه دانش‌پژوهان جوان، اظهار کرد: تمام موسساتی که برای آمادگی آزمون هوش، فعالیت و کلاس برگزار می‌کنند، غیرقانونی هستند و هیچ‌کدام از این موسسات مجوز برگزاری کلاس در حوزه هوش را ندارند و اطلاعاتی اشتباه می‌دهند.

وی افزود: آزمون ورودی پایه هفتم صرفاً سنجش هوشاست و برگزاری هرگونه کلاس غیرضروری است و خانواده‌ها با ثبت‌نام فرزند خود در این کلاس‌ها، فقط هزینه اضافی متحمل می‌شوند.

رئیس مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان با تاکید و توصیه به خانواده‌ها گفت: با آموزش، هوش بچه‌ها افزایش نمی‌یابد و با آزمون هوش فقط می‌خواهیم هوش آنان را بسنجیم.

مهاجرانی با اشاره به برگزاری اولین جلسه شورای ت‌گذاری مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و باشگاه دانش‌پژوهان جوان با حضور وزیر آموزش‌ و پرورش خاطرنشان کرد: این جلسه با حضور وزیر آموزش‌ و پرورش و تعدادی از مدال‌آوران و فارغ‌التحصیلان و صاحب‌نظران حوزه استعدادهای درخشان برگزار شد.

وی با بیان اینکه قرار است جلسات شورای ت‌گذاری مستقیماً زیر نظر وزیر آموزش‌ و پرورش تشکیل شود، گفت: در اولین جلسه مهم‌ترین دغدغه مقام معظم رهبری مبنی بر حل مشکلات باشگاه دانش‌پژوهان جوان و مدارس سمپاد مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد که در جلسه آینده فهرست مهم‌ترین مشکلات و موانع موجود به تفکیک ارائه شود تا در خصوص آنها تصمیم‌گیری شود.

جلسات شورای ت‌گذاری، به‌صورت مرتب و هر دو هفته یک‌بار در دفتر وزیر آموزش‌ و پرورش، برگزار می‌شود.


سرزمین تیزهوش ها

مشخصات

  • جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی: پرورش ,جلسه ,وزیر ,آموزش‌ ,برگزاری ,کلاس ,استعدادهای درخشان ,وزیر آموزش‌ ,باشگاه دانش‌پژوهان ,پرورش استعدادهای ,حضور وزیر ,پرورش استعدادهای
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
Akse Aghaye Khamenei
داستان های عاشقانه و غمگین دانلود رایگان یـادداشـت یکـــ مرد کــــو ر-×- تکنولوژی روز چاپ برگ زرین دانلود آیکون های متنوع و در همه موضوعات دانلود پاورپوینت زاور زیست آزما